Nasze obozy letnie to czas przygody i zabawy związanej z aktywnością fizyczną i kontaktem z naturą. To oderwanie się od codziennych zajęć, zawieranie przyjaźni oraz bezpieczne zdobywanie nowych umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów i instruktorów.
Wizytówką oferty są obozy dla dzieci i młodzieży w willi Sport Szok w Rytrze. Obiekt ten, który należy do nas, ciągle udoskonalamy dla potrzeb wypoczynku naszych najmłodszych Klientów. Program obozów letnich jest na tyle urozmaicony i atrakcyjny, że udział w takiej sportowej kolonii ma duży wpływ na zainteresowanie sportem i wyrabianie zamiłowania do ruchu. Wyróżnia je proporcja instruktorów do liczby uczestników. Na 1 instruktora przypada 7 uczestników.
Już trzeci rok organizujemy obozy ryterski 1 i ryterski 2 w zaprzyjaźnionym nam ośrodku Ryterskim. Dotychczasowe bardzo się udały, dlatego je z przyjemnością powtarzamy. Hotel Ryterski to obiekt położony w uroczym miejscu, na końcu Wielkiej Roztoki Ryterskiej na granicy Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Z balkonu każdego z pokoi roztacza się widok na polanę Jastrzębską i stok narciarski Ryterskiego Raju. Program obozu ryterskiego 1 jest bardzo urozmaicony, przypominający program obozów w will Sport Szok. Zawiera w treści tenis, jazdę na rolkach, gry zespołowe oraz elementy górskiej turystyki pieszej. Obóz ryterski 2 to obóz typowo tenisowy. Przeznaczony jest dla zapaleńców tenisa, lecz wzbogacony o elementy zabaw linowych i zespołowych gier sportowych. W stosunku do zeszłego roku dodatkowo wprowadzamy co 2 dzień trzecią jednostkę zajęć tenisa po kolacji, przeznaczoną na trening gry, ligę obozową oraz mecze turniejowe.
Pomimo znacznego wzrostu cen, dzięki różnym staraniom, udało nam się utrzymać lub tylko nieznacznie podnieść ceny naszych obozów letnich w stosunku do poprzedniego roku. Wyjątkiem jest obóz w Perle Południa, którego cena musiała nieco wzrosnąć. Mamy nadzieję, że pomimo trudniejszego ekonomicznie okresu, uda się Państwu skorzystać z naszej tegorocznej oferty.
Noclegi w hotelu "RyterSki" położonym w uroczym miejscu na końcu Wielkiej Roztoki Ryterskiej, u podnóża Popradzkiego Parku Krajobrazowego. W ośrodku pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, TV i balkonem z widokiem na polanę Jastrzębską i stok narciarski Ryterskiego Raju. W ośrodku znajdują się nowo wybudowane i oświetlone 2 korty tenisowe o sztucznej nawierzchni, teren do jazdy na rolkach (rolkowisko), boisko do piłki nożnej również o sztucznej nawierzchni, boiska do koszykówki i siatkówki plażowej, salka gimnastyczna, siłownia, SPA, sala konferencyjna.
Rytro jest wsią położoną w Polsce w województwie małopolskim. Należy ona do powiatu nowosądeckiego w gminie Rytro. Wieś znajduje się w Beskidzie Sądeckim nad Porajem u ujścia do Wielkiej Roztoki. Najbliżej Rytra znajduje się droga krajowa nr 87 oraz linia kolejowa relacji Tarnów-Leluchów. Wieś jest siedzibą gminy Rytro, a jej powierzchnia rozrzucona jest na zboczach wzgórz Połom i Mikołajska.
Historia wsi sięga 1312 roku. Swoje powstanie i nazwę zawdzięcza zamkowi w Rytrze usytuowanemu na Górze Zamkowej nad Popradem. Według źródeł około 1244 roku na terenie aktualnej wsi Rytro osiedlili się niemieccy rycerze. Niektórzy twierdzą, że jest to związane z nazwą miejscowości, która wywodzi się od niemieckiego słowa "ritter" znaczącego rycerz.
Aktualnie wieś stanowi ciekawe miejsce dla miłośników narciarstwa. Od 2005 roku oddano bowiem do użytku sztucznie oświetlony i naśnieżany ośrodek narciarsko-rekreacyjny. Od 2006 roku miłośnicy maratonów mogą wziąć udział w międzynarodowej imprezie atestowanej przez Polski Związek Lekkiej Atletyki.
Największą atrakcją wsi są ruiny zamku. Położony na wysokim wzgórzu na wysokości 463 m n.p.m. został zbudowany najprawdopodobniej na przełomie XIII i XIV wieku. Źródła nie podają, kto zbudował zamek, natomiast pierwsza wzmianka na jego temat dotyczy dokumentu wydanego przez Władysława Łokietka z 17 kwietnia 1312 r., który umożliwił zakonowi klarysek pobieranie opłat pod zamkiem. Jest to jedna z pierwszych informacji o jego istnieniu. Pewne jest natomiast, że już od XIII wieku należał on do domeny królewskiej, będąc pod jurysdykcją tenutariuszy. Źródła donoszą, że w 1657 roku zamek uległ zniszczeniu w czasie najazdu Jerzego Rakoczego.
Wieś Rytro słynie również ze schronu z 1939 roku. Położony na zachód od centrum wsi został zbudowany w sierpniu 1939 roku przez saperów z Drugiej Brygady Górskiej Armii Karpaty.
Transport autokarem na trasie Kraków – Rytro – Kraków.
Wyjazd 25.07 we wtorek o godz. 16.30 z parkingu AWF, powrót 3.08 we czwartek o godz. 17.00 na parking AWF.
New customer? Start Here.